Prednaska Martina Komarka

Často zveme i na nehudební pořady

Klub Středozem je prostor pro koncerty, přednášky, divadlo, výstavy i sport. Baví Vás hudební akce? Paráda! Máte rádi divadlo? Skvěle! Hrajete pétanque? Střílíte z luku? Úžasné! Nebo se zajímáte o výstavy? Báječné! Klub Středozem je přesně pro Vás.

V našem hlavním sále se líbí všem. Jistě tedy překousnete, že se tam nekouří. A na chodbu nebo ven to daleko není. Ale jestli si koupíte nějaký voňavý tabáček do vodní dýmky, tak si na něm můžete pochutnat i uvnitř.

Strileni z luku na zahrade

Chcete si také zastřílet ve Středozemi? (Legolas hadr!)

Během léta zveme na akce na naší úžasné zahradě. Pokud máte rádi léto, v klubu Středozem se Vám bude líbit.

Hlad ani žízeň tu na koncertě, na výstavě ani na divadle mít nebudete! Máme pro Vás drobný bar i drobné občerstvení.

Koncert kapely Hoochie Coochie Band

Hrají u nás kapely známé i začínající

Kdo přijede autem, může zaparkovat přímo před klubem. Jezdíte raději vlakem nebo autobusem? Na vlak i na autobus je to jenom kousek. A pokud si budete chtít koupit jogurt, rohlík nebo kus masa, potěší Vás obchod v těsném sousedství.

Klub Středozem je fakt hrubé místo a vyplatí se tam občas zajít. Protože skvělí lidé na skvělé akci ve skvělém klubu dají dohromady fakt hrubý večírek.

Organizace

O Klub Středozem pečuje občanské sdružení Lysina Lenina. Jsme však otevření všem lidem i organizacím. Chcete-li se podílet na tvorbě programu, ozvěte se nám.
Těšíme se na spolupráci!

A samozřejmě nás můžete podpořit i finančně. Co myslíte? Mockrát děkujeme!
Číslo účtu je 1624827369/0800.